جمعه 4 تير 1395

  اتمام حجت محیط‌زیست با ۴ بیمارستان بزرگ تهران درباره پسماند

  رئیس اداره محیط زیست شهر تهران از برخورد قضایی با بیمارستانهایی که مشکل پسماند خود را حل نکنند خبر داد و گفت: در حال حاضر ۴ بیمارستان تا پایان ماه رمضان فرصت دارند تا مشکل پسماند خود را اصلاح کنند.

  محمد حسین بازگیر درگفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره تعیین تکلیف مشکل پسماندهای بیمارستانهای تهران اظهار کرد: در طول ماه گذشته نزدیک به 10 بیمارستان که دارای مشکل پسماند بود شناسایی شد و اخطارهای لازم برای حل مشکل پسماند به آنان داده شد.

  وی ادامه داد: بعد از اخطارهای لازم بابت تفکیک پسماندهای بیمارستانی و رعایت این موضوع تعداد 6 بیمارستان به تذکرات محیط زیست توجه کردند که در صورت عدم رعایت مشکل پسماند این واحدهای درمانی به سرعت به مراجع قضایی معرفی می‌شدند.

   رئیس اداره محیط زیست شهر  تهران تصریح کرد: از میان بیمارستانهای دارای مشکل پسماند 4 بیمارستان همچنان با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند و اخطارهای لازم نیز به آنان داده شده که در صورت بهبود نیافتن و عدم توجه تا پایان ماه مبارک رمضان تعیین تکلیف شده و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد و با آنان برخورد صورت خواهد گرفت.

  بازگیر به واحدهای درمانی که دارای  مشکل پساب هستند اشاره کرد و گفت: حدود 5 بیمارستان بزرگ در تهران مشکل پساب را داشتند که 2 واحد درمانی بعد از معرفی قضایی به حل این مشکل پرداختند و در حال حاضر نیز سه واحد درمانی همچنان با مشکل پساب روبرو هستند.

  وی در پایان تاکید کرد: اگر واحدهای درمانی باقیمانده مشکل پساب خویش را حل نکنند به سرعت به مراکز قضایی معرفی خواهند شد و طبق قانون با آنان برخورد می‌ شود.


   

  کليه حقوق اين سايت متعلق به گروه زیست محیطی یاشیل میشو شهرستان شبستر می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
  تلفن: 04142421810 - فاکس: 04142427272 - پست الکترونيک: Yashilmisho.ngo@gmail.com

  Designed by Shabestar.net